Редакція матеріалу від: 25.05.2022, 07:32

За роз’ясненням МОН, особи, які здобули загальну середню освіту в закладах освіти на тимчасово окупованих територіях України, закладах окремих населених пунктів Донецької та Луганської областей, а також на захоплених територіях, можуть звернутися із заявою до будь-якого ЗЗСО відповідного ступеня за місцем тимчасового проживання чи перебування випускника (чи законного представника).

Згідно наказу МОН від 01.04.2022 №290, якщо особа втратила документ про освіту, їй, за можливості, необхідно звернутися до закладу освіти, який цей документ видав. Порядок замовлення дублікатів документів про середню освіту викладено у Порядку замовлення документів про освіту, видачу та обліку їх карток, затвердженого наказом МОН від 10.12.2003 № 811.

До моменту отримання дублікату в установленому порядку, відповідно до наказу МОН від 28.03.2022 № 274, органами управління у сфері освіти має бути організовано прийом будь-яким закладом освіти заяв щодо надання інформації про отримані в Україні документи про загальну середню освіту, поданих у будь-який спосіб за вибором заявника, їх узагальнення та надсилання державному підприємству «Інфоресурс» протягом 3 робочих днів від дня надходження відповідних заяв.