Головний сайт освітнього омбудсмена

На цьому сайті розміщуються роз’яснення та відповіді на найпоширеніші запитання, які хвилюють учасників освітнього процесу
×
Освіта А-Я
Редакція матеріалу від: 25.05.2022, 10:27

НМТ складатиметься з 60 завдань трьох блоків – 20 завдань з української мови, 20 з математики та 20 – з історії України. Він триватиме 120 хвилин.

Завдання НМТ відповідатимуть змісту програм ЗНО з навчальних предметів і будуть аналогічними до тих, які використовуються у ЗНО.

Наказом Міністерства освіти і науки України від 12.05.2022 № 434 затверджено календарний план організації та проведення у 2022 році національного мультипредметного тесту (НМТ).

Якщо ви протягом основного періоду реєстрації створили реєстраційну картку учасника ЗНО, ви є потенційним учасником НМТ. Для того, щоб мати змогу взяти участь у НМТ ви маєте обов’язково на своїй Інформаційній сторінці з 20 травня до 7 червня підтвердити своє бажання проходити тестування й обрати із запропонованого переліку назву населеного пункту, у якому (або поблизу з яким) ви плануєте перебувати в період проведення НМТ. Випускники, які у визначений період не підтвердять своєї участі в НМТ, на жаль, не зможуть брати участі в основній сесії тестування. З 21 червня до 7 липня потрібно обов’язково обрати назву населеного пункту, де вам було б зручно проходити НМТ під час основної сесії.